Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1129


sn032
sn032
-20 % Нема на залиха
sn032
sn032
OGRLICA AB1129
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛВиолетова
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитМедицински Челик
OGRLICA AB1129 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1129 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Виолетова, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,990.00den
1,592.00den
1 Прегледи
Ознаки: ogrlica, ab1129

Локација Тц Буњаковец тел 078237271