Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1040


oj043
oj043
oj043
oj043
-20 % Нема на залиха
oj043
oj043
oj043
oj043
OGRLICA AB1040
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛЦрна
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OGRLICA AB1040 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1040 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црна, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,990.00den
1,592.00den
502 Прегледи
Ознаки: ogrlica, ab1040

Локација Тц Буњаковец тел 078237271