Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DKJ.4.2184-3


DKJ.4.2184-3
Akcija -40 %
Daniel Klein DKJ.4.2184-3
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик/Кожа
ПолМашки
Попуст на Алка40% Попуст
Daniel Klein DKJ.4.2184-3 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3388 Попуст на Алка:40% Попуст, Боја на Алки:Црна, Материјал на Алка:Медицински Челик/Кожа, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки -50% Popust

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,290.00den
1,374.00den
1018 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.4.2184-3

Локација Тц Буњаковец тел 078237271