Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DKJ.4.2184-1


DKJ.4.2184-1
Akcija -40 %
Daniel Klein DKJ.4.2184-1
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик/Кожа
ПолМашки
Попуст на Алка40% Попуст
Daniel Klein DKJ.4.2184-1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3389 Попуст на Алка:40% Попуст, Боја на Алки:Црна, Материјал на Алка:Медицински Челик/Кожа, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки -50% Popust

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,790.00den
1,074.00den
1063 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.4.2184-1

Локација Тц Буњаковец тел 078237271