Menu
КОШНИЧКА

Даниел Клеин ДК13052-5
. -50 %
Brand: Daniel Klein Ltd Model: DK13052-5
Даниел Клеин ДК13052-5 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2896 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип ..
4,490den 2,245den
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)