Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12284.6


DK.1.12284.6
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12284.6
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12284.6 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2318 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Роуз Голд, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,290den
3,703den
1005 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336