Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12282.2


DK.1.12282.2
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12282.2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЗлатна
Вид на камен Swarovski Kristal
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12282.2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2312 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:3 bar, Вид на камен:Swarovski Kristal Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,490den
2,443den
1002 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336