Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12271.2


DK.1.12271.2
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12271.2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште36 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12271.2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2250 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:36 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,590den
2,513den
1002 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336