Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12269.1


Daniel Klein DK.1.12269.1
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12269.1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12269.1 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2241 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:33 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,590den
1,813den
1006 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336