Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12160.2


Daniel Klein  DK.1.12160.2
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12160.2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште43 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12160.2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2159 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:43 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,390den
3,073den
1006 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336