Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12140.6


Daniel Klein  DK.1.12140.6
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12140.6
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12140.6 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2139 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,590den
1,795den
1002 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336