Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12072.6


Daniel Klein  DK.1.12072.6
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12072.6
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12072.6 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2188 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,590den
1,795den
1003 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336