Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12063.1


Daniel Klein  DK.1.12063.1
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12063.1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12063.1 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2185 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:28 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,290den
1,645den
1005 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336