Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12050.7


Daniel Klein  DK.1.12050.7
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12050.7
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12050.7 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2178 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:32 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,890den
2,023den
1003 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336