Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12033.4


Daniel Klein DK.1.12033.4
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12033.4
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
Сетови Комплети
Daniel Klein DK.1.12033.4 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1962 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:29 мм, Гаранција:2 Години, Сетови:Комплети, Боја на Кукиште:Сребрена/Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,890den
2,445den
1007 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336