Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.13243-6


DK.1.13243-6
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.13243-6
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.13243-6 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3121 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:37 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,390.00den
2,695.00den
1009 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.13243-6

Локација Тц Буњаковец тел 078237271