Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.11421-1


DK.1.11421-1
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.11421-1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.11421-1 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2867 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,190den
2,233den
1009 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336