Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12793.6


DK12793-6
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12793.6
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 36 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12793.6 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2789 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:36 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,190.00den
1,595.00den
12 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12793.6

Локација Тц Буњаковец тел 078237271