Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12790.5


DK12790-5
Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12790.5
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 36 mm
Боја на РемчеСребрена/Роуз Голд
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Роуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12790.5 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2797 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:36 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Роуз Голд, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена/Роуз Голд, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,990.00den
103 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12790.5

Локација Тц Буњаковец тел 078237271