Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12270.3


DK12270-3
DK12270-3
DK12270-3
-30 % Нема на залиха
DK12270-3
DK12270-3
DK12270-3
Daniel Klein DK.1.12270.3
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеРозева
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12270.3 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2742 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:33 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Розева, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
1,890.00den
1,323.00den
1000 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271