Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12811.4


DK12811-4
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12811.4
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 46 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12811.4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2749 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:46 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,190.00den
2,595.00den
4 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12811.4

Локација Тц Буњаковец тел 078237271