Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-VD02D-5e


MTP-VD02D-5e
MTP-VD02D-5e
MTP-VD02D-5e
MTP-VD02D-5e
-30 % Нема на залиха
MTP-VD02D-5e
MTP-VD02D-5e
MTP-VD02D-5e
MTP-VD02D-5e
Casio MTP-VD02D-5e
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-VD02D-5e -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3443 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,213.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
32 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-vd02d-5e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271