Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1303PL-1A


MTP-1303PL-1A
MTP-1303PL-1A
-30 % Нема на залиха
MTP-1303PL-1A
MTP-1303PL-1A
Casio MTP-1303PL-1A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1303PL-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1252 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
2,933.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
103 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-1303pl-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271