Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1360d-9a


LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
Нема на залиха
LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
Casio LTP-1360d-9a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-1360d-9a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3177 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:28 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,690.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1004 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-1360d-9a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271