Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1308PL-1A


LTP-1308PL-1A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1308PL-1A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 32 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-1308PL-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1498 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:32 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,317.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
17 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-1308pl-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271