Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFR-527D-2AV


EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
-30 % Нема на залиха
EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
Casio Edifice EFR-527D-2AV
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFR-527D-2AV -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 786 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
8,790.00den
6,153.00den
105 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, efr-527d-2av

Локација Тц Буњаковец тел 078237271