Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EF-129D-2A


EF-129D-2A
EF-129D-2A
. -30 %
EF-129D-2A
EF-129D-2A
Casio Edifice EF-129D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EF-129D-2A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1291 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,890den
4,123den
1100 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336