Menu
КОШНИЧКА

Брош sj139


sj139
-20 %
Брош sj139
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛЦрна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Брош sj139 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 588 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црна, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,790den
1,432den
1016 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336