Menu
КОШНИЧКА

ALKA AB692


sn146
sn146
sn146
sn146
-20 %
sn146
sn146
sn146
sn146
ALKA AB692
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитМедицински Челик
ALKA AB692 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 692 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,390.00den
1,912.00den
6 Прегледи
Ознаки: alka, ab692

Локација Тц Буњаковец тел 078237271