Menu
КОШНИЧКА

ALKA AB2448


XZB028
XZB028
-20 % Нема на залиха
XZB028
XZB028
ALKA AB2448
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитМедицински Челик
ALKA AB2448 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2448 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,190.00den
952.00den
1 Прегледи
Ознаки: alka, ab2448

Локација Тц Буњаковец тел 078237271