Menu
КОШНИЧКА

Алка Daniel Klein Dkb.2015.01


Dkb201501
-50 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein Dkb.2015.01
Податоци за Алки
Боја на АлкиСина
Должина на Алка23 Sm
Материјал на АлкаНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / КОЖА
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
Алка Daniel Klein Dkb.2015.01 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2285 Попуст на Алка:30%-Попуст, Боја на Алки:Сина, Материјал на Алка:НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / КОЖА, Должина на Алка:23 Sm, Пол:Машки -50% Popust

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Day
Hour
Min
Sec
2,890.00den
1,445.00den
15 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271